O nas

banner

„Ewangelia katolicka” na dziś. Ta strona internetowa non-profit została założona w 2021 r. przez wiernych członków Kościoła katolickiego z różnych krajów pod przewodnictwem Boga. Jego celem jest współpraca w rozpowszechnianiu ewangelii za pośrednictwem strony internetowej i udostępnianie wiernym, większej ilości zasobów wiedzy i wiary katolickiej, aby pomóc wszystkim którzy pragną poznać i zrozumieć słowa Boga, aby móc rozwijać swoje życie duchowe.

Ta strona internetowa zawiera „Czytanie słów Bożych na każdy dzień”, „Ewangelia na każdy dzień”, „Modlitwa na każdy dzień”. Chociaż są inne podstawy tych tytułów, ale zawierają w sobie różne artykuły, pytania i odpowiedzi oraz czyste interpretacje pism świętych, aby pomóc członkom kościoła lepiej wzmocnić ich wiarę. Jednocześnie wskazuje również drogę, w jaki sposób możemy powitać powrót Boga w dniach ostatecznych.

Dzięki Bogu! Jeśli masz jakieś sugestie lub uwagi dotyczące naszej strony internetowej, skontaktuj się z nami. Możesz podzielić się z nami wątpliwościami i trudnościami, jakie spotkałeś w swojej wierze i życiu. Będziemy z Tobą współpracować, aby podzielić się doświadczeniami i zrozumieniem Słowa Bożego oraz pomóc Ci znaleźć sposób na rozwiązanie tych problemów. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu online.