Modlitwa na dziś — Modlitwa o ochronę rodziny

„Panie, przychodzę do Ciebie, aby się modlić, Teraz, gdy katastrofa jest coraz większa, martwię się o bezpieczeństwo swoje i mojej rodziny, Gorąco szukam Bożej ochrony. Tylko Ty jesteś naszym jedynym schronieniem. Tylko dzięki Twojemu zbawieniu moja rodzina i ja możemy mieć prawdziwy pokój. Panie, potrzebujemy Twojego zbawienia i ochrony, proszę prowadź nas swoją drogę. Amen”.

„Panie, żyjąc w tym mrocznym i złym społeczeństwie, czujemy się zagubieni i przestraszeni. Tęsknimy za Twoim zbawieniem i ochroną, abyśmy nie zostali zniszczeni przez negatywny wpływ świata, a nasze serca były czyste i proste. Niech Twoja miłość wypełni również naszą rodzinę, abyśmy wszyscy mogli rozwijać się w Twojej miłości. Panie, jak możemy znaleźć Twoją miłość i ochronę? Proszę prowadź mnie swoją drogą Amen”.

Jeśli ty i twoja rodzina oczekujecie Bożej ochrony w niebezpieczeństwach i udrękach, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego przycisku WhatsApp, a pomożemy ci znaleźć drogę.

Bóg mówi: „Wirują płomienie wojny, dym z armat wypełnia powietrze, robi się coraz cieplej, zmienia się klimat, rozprzestrzeni się zaraza, a ludzie mogą tylko umrzeć, bez nadziei na przeżycie.

Ach! Boże Wszechmogący, praktyczny Boże! Jesteś naszą fortecą nie do zdobycia. Jesteś naszą ucieczką. Wtulamy się pod Twoje skrzydła, a klęska nie może nas dosięgnąć. Taka jest Twoja boska ochrona i opieka”.

Powinieneś wiedzieć, że nastały dni ostateczne. Diabelski szatan krąży niczym ryczący lew, szukając ludzi do pożarcia. Obecnie wybuchają wszelkiego rodzaju zarazy i pojawiły się wszelkie rodzaje złych duchów. Tylko Ja jestem prawdziwym Bogiem, tylko Ja jestem twoją ucieczką. Nie możesz teraz zrobić nic innego, jak tylko ukryć się w Moim sekretnym miejscu, ukryć się jedynie wewnątrz Mnie, a klęski cię ominą i żadne nieszczęście nie zbliży się do twojego namiotu”.