7 modlitwa wieczorna przed snem

7 modlitw przed pójściem spać, aby chronić swój sen. Bądź cicho i szepcz, aby komunikować się z Bogiem. Niech Boża miłość towarzyszy Ci we śnie!

1、Modlitwa wieczorna przed snem

Drogi Ojcze Niebieski, kładąc się dziś wieczorem spać, modlę się, abyś zabrał zmartwienia i zmęczenie tego dnia. Pociesz mojego ducha i obdarz mnie spokojnym i słodkim snem oraz pozwól mi odpocząć w Twoich objęciach. Oddaję moje ciało, umysł i duszę w Twoje ręce. Proszę czuwaj nade mną i chroń mnie. Dziękuję i wysławiam Twoje święte imię na wieki wieków. Amen.

2、Modlitwa Wieczorna o Boże Błogosławieństwo

Drogi Boże, dziękuję Ci za Twoją łaskę i błogosławieństwa, które dałeś mi dzisiaj. Modlę się, abyś dziś wieczorem wszedł do mojego domu, chroniąc mnie i moją rodzinę, zapewniając nam spokojny sen. Modlę się, abyśmy jutro obudzili się i ujrzeli wschód słońca, pełni nadzieję i obdarz nas ufnością i odwagą, abyśmy mogli stawić czoła wszelkim wyzwaniom, jakie mogą się pojawić. Amen!

3. Polegaj na Bogu w nocnej modlitwie

Drogi Miłosierny Boże, zwracając się dziś do Ciebie w modlitwie, proszę, abym ja i moi bliscy spali pod Twoją opieką. Jesteś naszym Zbawicielem i dzięki Tobie nie jesteśmy sami. Nawet w obliczu trudności życiowych pozostajesz naszą prawdziwą ostoją i pomocą. Polegamy na Twojej wielkiej mocy i wierzymy, że pomożesz nam pokonać wszystkie wyzwania. Amen!

4. Modlitwy spowiedzi nocnej

Dziękuję Ci, Wszechmogący Boże, za Twoje miłosierdzie, które pozwala mi przeżyć kolejny dzień. Proszę, nadal miej miłosierdzie nade mną, grzesznikiem, i proszę, abyś swoim świętym słowem oczyścił moje ciało i duszę z grzechów, abym miał czyste serce, aby wejść do królestwa i żyć z Tobą na zawsze. Panie, dziękuję Ci za to, że obdarzyłeś mnie obfitymi owocami i wszystkimi niezbędnymi do życia rzeczami. Niech ta noc, i wszystkie noce i dni mojego przyszłego życia były pod Twoim błogosławieństwem i ochroną. Amen!

5、Modlitwa wieczorna do Ducha Świętego

Panie, dziękuję Ci za dzisiejsze łaski i opiekę. Proszę, połóż na mnie swoją kochającą dłoń, abym odrzucił wszelkie zmartwienia i niepokoje i zaznał spokojnego snu. Modlę się również, abym jutro obudził się w spokoju i nadal spędzał każdy dzień pod Twoją miłością i ochroną. Amen!

6、Modlitwa wieczorna do Boga Ojca

Nasz Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za Twoją miłość, która pozwoliła mi spokojnie przetrwać ten dzień. Dziś wieczorem przychodzę do Ciebie w modlitwie, prosząc, aby moja rodzina i ja nadal karmili się Twoją miłością i ochroną, abyśmy znaleźli odpoczynek w spokoju nocy. Daj nam siłę i mądrość do stawienia czoła wyzwaniom nadchodzącego dnia, a całe nasze działanie niech będzie zgodne z Twoją wolą. Amen!

7. Odmawiajcie dziękczynienie w nocy

Drogi Boże, zbliżając się dziś wieczorem do Ciebie, chcę wyrazić moją wdzięczność za podarowanie mi kolejnego dnia. Dziękuję Ci, że jesteś moim Odkupicielem, Dostawcą i stałym towarzyszem. Doceniam to, że nawet podczas najgwałtowniejszych burz jesteś moją prawdziwą ostoją i nigdy nie zostawiasz mnie samej. Wiem, że użyjesz swojego pełnego miłości dotyku, aby mnie pocieszyć, obdarzysz mnie odwagą i mądrością oraz zawsze będziesz trzymać mnie za rękę i prowadzić właściwą ścieżką. Amen!