Codzienna modlitwa wieczorna – 10 pięknych modlitw wieczornych przed snem

10 pięknych modlitw wieczornych przed snem ochroni Twój sen. Bądź cicho i szepcz, aby komunikować się z Bogiem. Niech Boża miłość towarzyszy Ci we śnie!

szybka nawigacja
1. Modlitwa wieczorna przed snem
2. Modlitwa wieczorna za rodzinę
3. Modlitwa wieczorna o zdrowie
4. Modlitwa wieczorna do Ducha Świętego przed snem
5. Piękna modlitwa wieczorna do Boga
6. Polegaj na Bogu w nocnej modlitwie
7. Modlitwy spowiedzi nocnej
8. Modlitwa wieczorna do Boga Ojca
9. Odmawiajcie dziękczynienie w nocy
10. Modlitwa wieczorna dla dzieci

1. Modlitwa wieczorna przed snem

Drogi Ojcze Niebieski, kładąc się dziś wieczorem spać, modlę się, abyś zabrał zmartwienia i zmęczenie tego dnia. Pociesz mojego ducha i obdarz mnie spokojnym i słodkim snem oraz pozwól mi odpocząć w Twoich objęciach. Oddaję moje ciało, umysł i duszę w Twoje ręce. Proszę czuwaj nade mną i chroń mnie. Dziękuję i wysławiam Twoje święte imię na wieki wieków. Amen.

2. Modlitwa wieczorna za rodzinę

Ojcze Niebieski, dziękujemy Ci za wszystko, co nam dzisiaj dałeś. W tę spokojną noc modlę się do Ciebie, abyś pobłogosławił moją rodzinę i pozwolił jej spędzić tę noc w spokoju. Proszę, obdarz nas mądrością i zrozumieniem, aby w naszych rodzinach panowała harmonia i jedność. Chroń nasze zdrowie fizyczne i psychiczne, abyśmy mogli być dla siebie wsparciem i pocieszeniem. Proszę, chroń nas przed złem i pokusami i prowadź nas właściwą drogą, abyśmy postępowali zgodnie z Twoją wolą. Amen.

3. Modlitwa wieczorna o zdrowie

Drogi Panie Jezu, znów zapada noc, a moja rodzina i ja przychodzimy do Ciebie. Dziękuję za opiekę w tym dniu. Jezu, potrzebujemy Twojej pomocy. Jesteś lekarzem naszych dusz i ciał. Proszę, użyj Twoich słów, aby uleczyć ból naszych dusz i ciał. Użyj swoich kochających rąk, aby złagodzić problemy w naszych sercach i dać nam duchowe pocieszenie i spokój. Niech Twoja łaska i moc objawią się w naszym życiu, abyśmy byli karmieni i pocieszani Twoją miłością. O Jezu, jestem przekonana, że ​​Twoja miłość do nas jest wieczna i niech Twoje miłosierdzie będzie z nami na wieki. Amen.

4. Modlitwa wieczorna do Ducha Świętego przed snem

Panie, dziękuję Ci za dzisiejsze łaski i opiekę. Proszę, połóż na mnie swoją kochającą dłoń, abym odrzucił wszelkie zmartwienia i niepokoje i zaznał spokojnego snu. Modlę się również, abym jutro obudził się w spokoju i nadal spędzał każdy dzień pod Twoją miłością i ochroną. Amen!

5. Piękna modlitwa wieczorna do Boga

Drogi Boże, dziękuję Ci za Twoją łaskę i błogosławieństwa, które dałeś mi dzisiaj. Modlę się, abyś dziś wieczorem wszedł do mojego domu, chroniąc mnie i moją rodzinę, zapewniając nam spokojny sen. Modlę się, abyśmy jutro obudzili się i ujrzeli wschód słońca, pełni nadzieję i obdarz nas ufnością i odwagą, abyśmy mogli stawić czoła wszelkim wyzwaniom, jakie mogą się pojawić. Amen!

6. Polegaj na Bogu w nocnej modlitwie

Drogi Miłosierny Boże, zwracając się dziś do Ciebie w modlitwie, proszę, abym ja i moi bliscy spali pod Twoją opieką. Jesteś naszym Zbawicielem i dzięki Tobie nie jesteśmy sami. Nawet w obliczu trudności życiowych pozostajesz naszą prawdziwą ostoją i pomocą. Polegamy na Twojej wielkiej mocy i wierzymy, że pomożesz nam pokonać wszystkie wyzwania. Amen!

7. Modlitwy spowiedzi nocnej

Dziękuję Ci, Wszechmogący Boże, za Twoje miłosierdzie, które pozwala mi przeżyć kolejny dzień. Proszę, nadal miej miłosierdzie nade mną, grzesznikiem, i proszę, abyś swoim świętym słowem oczyścił moje ciało i duszę z grzechów, abym miał czyste serce, aby wejść do królestwa i żyć z Tobą na zawsze. Panie, dziękuję Ci za to, że obdarzyłeś mnie obfitymi owocami i wszystkimi niezbędnymi do życia rzeczami. Niech ta noc, i wszystkie noce i dni mojego przyszłego życia były pod Twoim błogosławieństwem i ochroną. Amen!

8. Modlitwa wieczorna do Boga Ojca

Nasz Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za Twoją miłość, która pozwoliła mi spokojnie przetrwać ten dzień. Dziś wieczorem przychodzę do Ciebie w modlitwie, prosząc, aby moja rodzina i ja nadal karmili się Twoją miłością i ochroną, abyśmy znaleźli odpoczynek w spokoju nocy. Daj nam siłę i mądrość do stawienia czoła wyzwaniom nadchodzącego dnia, a całe nasze działanie niech będzie zgodne z Twoją wolą. Amen!

9. Odmawiajcie dziękczynienie w nocy

Drogi Boże, zbliżając się dziś wieczorem do Ciebie, chcę wyrazić moją wdzięczność za podarowanie mi kolejnego dnia. Dziękuję Ci, że jesteś moim Odkupicielem, Dostawcą i stałym towarzyszem. Doceniam to, że nawet podczas najgwałtowniejszych burz jesteś moją prawdziwą ostoją i nigdy nie zostawiasz mnie samej. Wiem, że użyjesz swojego pełnego miłości dotyku, aby mnie pocieszyć, obdarzysz mnie odwagą i mądrością oraz zawsze będziesz trzymać mnie za rękę i prowadzić właściwą ścieżką. Amen!

10. Modlitwa wieczorna dla dzieci

Drogi Ojcze Niebieski, wiem, że Ty wszystko możesz. Z całego serca modlę się, abyś otoczył opieką moje maleństwa, aby nie bały się ciemności nocy i mogły spokojnie odpoczywać. Proszę, chroń ich zdrowie fizyczne i psychiczne i otocz ich swoją miłością i łaską. Pozwól im poczuć komfort w Twoich ramionach i rozwijać się w Twoich słowach. Dziękujemy za miłość i troskę o nasze dzieci. Prosimy, błogosławcie je w dalszym ciągu i na zawsze. Amen.