Modlitwa poranna – poranna modlitwa na każdy dzień tygodnia

szybka nawigacja
1. Modlitwa poranna na poniedziałek
2. Modlitwa poranna na wtorek
3. Modlitwa poranna na środę
4. Modlitwa poranna na czwartek
5. Modlitwa poranna na piątek
6. Modlitwa poranna na sobotę
7. Modlitwa poranna na niedzielę

1. Modlitwa poranna na poniedziałek

Drogi Panie Jezu, w ten poniedziałek chcę Ci podziękować za dar życia, dziękuję za wszystkie błogosławieństwa, którymi nas obdarzyłeś, dziękuję, że dałeś nam dom i wspaniałą rodzinę, dziękuję za Twoją nieskończoną miłość, która pozwala mi mieć To, co przekracza to wszystko, nawet więcej, niż moglibyśmy prosić lub o czym moglibyśmy pomyśleć. Jak cudownie jest żyć w pokoju i radości każdego dnia jako swoje dziecko. Panie Jezu, w ten poniedziałek chcę oddać w Twoje ręce moją ukochaną rodzinę i przyjaciół. Proszę, chroń nas, napełnij nas swoją miłością i daj nam siłę i mądrość, abyśmy mogli stawić czoła wszelkim wyzwaniom, gdy nadejdzie noc. Proszę, pociesz nasze serca abyśmy budzili się każdego dnia z miłością i radością. W imieniu Jezusa modlę się, Amen.

2. Modlitwa poranna na wtorek

Drogi Panie Jezu, dziękuję Ci, że dałeś mi kolejny dzień i możliwość bycia z Tobą. W Twoje ręce powierzam codzienną pracę, bo jesteś moim wsparciem i pomocą, moim źródłem mądrości, która pomaga mi sprawnie zakończyć dzisiejszą pracę i pozytywnie stawić czoła wszelkim wyzwaniom. Proszę, daj mi łaskę i mądrość, abym z ufnością stawił czoła dzisiejszym próbom. Z Tobą tutaj wszystko będzie dobrze. Amen!

3. Modlitwa poranna na środę

Drogi Panie Jezu, dziś dziękuję Ci, że chronisz mój sen i pozwalasz mi bezpiecznie obudzić się w świetle nowego świtu. Proszę, daj mi odwagę, siłę i mądrość, aby pokonać wszystkie wyzwania. Panie Jezu, proszę, kieruj moimi krokami w tę środę i pozwól mi działać z dobrymi intencjami. Bez względu na to, co się stanie, nie będę narzekać. Wierzę, że wszystko jest Twoim doskonałym planem. Panie Jezu, pomóż mi dzisiaj mówić i działać zgodnie z Twoją wolą i wielbić Twoje Imię. Niech modlitwy zostaną wysłuchane, tym, którzy przychodzą do Ciebie z pokorą i nadzieją. W imieniu Jezusa modlę się, Amen.

4. Modlitwa poranna na czwartek

Drogi Panie Jezu, dziękujemy, że dałeś nam nowy poranek. Dziś czwartek, proszę obdarz mnie wszystkim, czego potrzebuję w życiu, a co najważniejsze, radością i pokojem w sercu. Kiedy jestem słaby, użyj światła nadziei, aby przepędzić strach w moim sercu. Kiedy czuję się zagubiony, przypomnij mi, że zawsze jesteś ze mną. Daj mi pewność siebie, abym odważnie stawiał czoła wszelkim wyzwaniom w życiu. Amen.

5. Modlitwa poranna na piątek

Drogi Panie Jezu, przychodzę dzisiaj do Ciebie nie po to, aby się o cokolwiek modlić i prosić, ale aby wyrazić moją głęboką wdzięczność. Dziękuję za wszystko, co mi dałeś. W burzach jesteś moją ucieczką. W słabości i smutku jesteś moją siłą. W chwilach samotności jesteś przy mnie. Panie Jezu, rozpoczynając ten nowy dzień, proszę Cię, abyś dał mi dość wiary, aby stawić czoła wyzwaniom i pamiętać, że zawsze jesteś ze mną pośród najbardziej gwałtownych burz. Panie Jezu, proszę, daj mi radość i pokój, daj mi siłę i mądrość, aby wszystko, co robię, mogło wielbić Twoje imię, modlę się w imię Jezusa, Amen.

6. Modlitwa poranna na sobotę

Drogi Panie Jezu, jak cudownie jest budzić się w ten piękny dzień i wiedzieć, że jesteś przy mnie, dodając mi sił! Proszę, abyś zawsze był przy mnie, dawał mi siłę, gdy jestem słaby, dał mi ramię, na którym mogę się wypłakać, gdy jestem smutny, podniósł mnie, gdy upadam i prowadził mnie drogą dobra i miłości. Ojcze Niebieski, dziś rano chcę Cię prosić, abyś zaopiekował się mną i moją rodziną, otoczył nas swoją miłością i chronił nas w każdej chwili. Kocham Cię i chcę Cię w moim życiu. W imieniu Jezusa modlę się, Amen.

7. Modlitwa poranna na niedzielę

Drogi Ojcze Niebieski, dziękujemy, że dałeś nam ten Dzień Świętego Pana Jezusa. Dziś jest wyjątkowy dzień. Przychodzimy do Ciebie z podziwem i wdzięcznością, aby Cię uwielbić i wychwalać. Proszę, daj nam mądrość i objawienie, abyśmy mogli otrzymać nowe światło, słuchając Twoich słów. Niech wszystko, co mówimy i robimy, jest zgodne z Twoją wolą. Niech Twoja miłość i pokój napełnią nasze serca i przybliżą nas do Ciebie przez cały ten dzień. Proszę, spraw, abyśmy wzrastali w Twojej łasce w nowym tygodniu. Bez względu na to, co się stanie, moje oczy nigdy Cię nie opuszczą. Amen.