Modlitwy wieczorne na każdy dzień tygodnia

szybka nawigacja
1. Modlitwa wieczorna na poniedziałek
2. Modlitwa wieczorna na wtorek
3. Modlitwa wieczorna na środę
4. Modlitwa wieczorna na czwartek
5. Modlitwa wieczorna na piątek
6. Modlitwa wieczorna na sobotę
7. Modlitwa wieczorna na niedzielę

1. Modlitwa wieczorna na poniedziałek

Kochany Ojcze Niebieski, dziękujemy, że towarzyszysz nam w tym dniu. Dziękujemy za siłę i mądrość, którą nam dałeś, abyśmy pomyślnie wykonali dzisiejsze zadanie. Dziś wieczorem modlę się, abyś dał mi siłę, aby zdjąć ciężar z moich ramion i zaufać, że jesteś Panem i masz kontrolę nad wszystkimi rzeczami. Proszę, przytul mnie we śnie, abym mogła spać spokojnie i jutro obudzić się pełna energii. Dziękuję za pomoc w moim życiu i mojej rodziny, Amen.

2. Modlitwa wieczorna na wtorek

Kochany Ojcze Niebieski, zapadła noc. Dziękuję za Twoją miłość i towarzystwo w tym dniu. Jeśli dzisiaj sprzeciwię się Twoim naukom i zrobię coś, co budzi w Tobie odrazę i smutek, proszę, wybacz mi. Naprawdę chcę podążać za Twoimi naukami we wszystkim i być osobą, która Ci się podoba, ale często grzeszę mimowolnie, cierpię i jestem słaby. Ojcze Niebieski, proszę, pomóż mi i zbaw mnie od grzechu i bólu, abym już nie łamał Ci serca. Oto moja modlitwa, Amen.

3. Modlitwa wieczorna na środę

Panie Jezu, gdy zapada noc, przychodzę do Ciebie i dziękuję Ci za Twoje towarzystwo w tym dniu, dziękuję, że kochasz mnie bezwarunkowo i dziękuję za wszystko, co mi dałeś. Proszę, pomóż mi pozbyć się stresu i rzeczy, na które nie mam wpływu, a oddam wszystko w Twoje ręce. Panie Jezu, kocham Cię i dziękuję, że zawsze czuwasz nade mną i moją rodziną, abym każdej nocy mógł spać spokojnie i odzyskać siły i energię. Dziękuję i modlę się w imieniu Jezusa, Amen.

4. Modlitwa wieczorna na czwartek

Kochany Ojcze Niebieski, zapadła noc i przychodzę do Ciebie, aby prosić Cię o zapewnienie mi pokoju i wyciszenia, których potrzebuję, aby odpocząć tej nocy. Przebacz mi grzechy, które dzisiaj popełniłem, oczyść moje ciało i duszę i poprowadź mnie na lepszą drogę. Oddaję swoje życie i wszystko w Twoje ręce i ufam, że wypracujesz to dla mnie. Czasami czuję się zmęczony, sfrustrowany i niespokojny, ale nie opuszczę Cię. Mam nadzieję, że nadal będziesz mnie inspirować i jutro pójdziesz ze mną, Amen.

5. Modlitwa wieczorna na piątek

Kochany Ojcze Niebieski, zabierz ode mnie zmęczenie i zmartwienia dnia codziennego i daj mi spokój i ciszę, których potrzebuję, aby odpocząć dziś wieczorem. Proszę, przebacz mi grzechy, które dzisiaj popełniłem i pozwól mi we wszystkim podążać za Twoimi naukami i stać się osobą, która podoba się Bogu. Oddaję siebie i moją rodzinę w Twoje ręce i ufam, że będziesz nas chronił i będziesz z nami na każdym kroku. Niech Twoja miłość i łaska będą ze mną na zawsze, Amen.

6. Modlitwa wieczorna na sobotę

Kochany Ojcze Niebieski, znów zapadła noc. Dziękuję za Twoją miłość, która była ze mną przez cały dzień. Twoja kochająca dłoń trzymała mnie przez cały dzisiejszy dzień. Jestem pewien, że wszystko, co się dzisiaj wydarzyło, niezależnie od tego, czy było dobre, czy złe, Wszystko na korzyść dla mnie. Ponieważ nigdy mnie nie opuściłeś i zawsze byłeś przy mnie, aby mnie prowadzić. Amen!

7. Modlitwa wieczorna na niedzielę

Kochany Ojcze Niebieski, znów zapadła noc, niech Twoje miłosierdzie i błogosławieństwa okryją mnie i moją rodzinę. Przychodzę do Ciebie, aby pokutować. Wiesz, przez co dzisiaj przeszedłem, i wiesz też, jak bardzo potrzebuję Twojego przebaczenia. Dziękuję za wszystko, czego dzisiaj doświadczyłem i z dumą mogę powiedzieć, że jesteś jedynym Panem Jezusem w moim życiu. Amen!