Módlcie się o każdy dzień - Módlcie się o szczęście, piękno, sukces i pokój

szybka nawigacja
1. Modlitwa o rozpoczęcie nowego dnia
2. Módlcie się o szczęśliwy dzień
3. Módlcie się o dobry dzień
4. Módlcie się o udany dzień
5. Módlcie się o bezpieczny dzień

1. Modlitwa o rozpoczęcie nowego dnia

Drogi Ojcze Niebieski, dziękujemy, że dałeś nam nowy dzień. Wraz z nadejściem porannego światła przychodzimy do Ciebie z wdzięcznością, modląc się o Twoje przewodnictwo i błogosławieństwo, abyśmy mogli żyć Twoimi słowami, trzymać się z dala od grzechu i okazywać Twoją chwałę w każdej chwili dzisiejszego dnia. Niezależnie od tego, czy stajemy przed wyzwaniami i możliwościami w pracy, na studiach czy w życiu codziennym, niech Twoja łaska będzie z nami i pomoże nam odpowiedzieć uczciwością, miłością i pokorą. Dziękujemy za wysłuchanie naszych modlitw. Wierzymy, że pod Twoim przewodnictwem i opieką ten dzień będzie pełen łask i błogosławieństw. W imię Pana Jezusa Chrystusa, Amen. Niech dzisiejszy dzień będzie dla Was cudowny pod przewodnictwem Pana Jezusa.

2. Módlcie się o szczęśliwy dzień

Drogi Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za ten nowy dzień. Każde promienie słońca o poranku są symbolem Twojej łaski, każdy oddech jest Twoim darem. Na początku tego dnia modlę się o szczęście i pokój. Daj mi siłę i mądrość, których potrzebuję dzisiaj, aby stawić czoła każdemu wyzwaniu, które stanie na mojej drodze. Mam nadzieję, że otrzymam Twoje przewodnictwo i błogosławieństwa w mojej pracy i życiu. Panie Jezu, proszę, chroń moich bliskich, aby i oni mogli w tym dniu cieszyć się szczęściem i spokojem. Obyśmy wszyscy znaleźli pocieszenie i zadowolenie w Twojej miłości i abyś był z nami w każdej minucie. Amen!

3. Módlcie się o dobry dzień

Drogi Ojcze Niebieski, dziękuję za podarowanie mi nowego dnia, dziękuję za łaskę, która pozwala mi na nowo powitać światło poranka. Dziś przychodzę do Ciebie z wdzięcznym sercem i modlę się, aby ten dzień był pełen dobrych rzeczy i błogosławieństw. Proszę, obdarz mnie pokojem i pozwól mi odnaleźć spokój wewnętrzny w zabieganym życiu. Spraw, abym stawił czoła ludziom i rzeczom dzisiejszego dnia z sercem pełnym szacunku dla Ciebie, abym mógł być pełen życzliwości i cierpliwości w kontaktach z innymi oraz nieść innym ciepło i radość. Panie Jezu, proszę, pobłogosław moją rodzinę i przyjaciół, aby dzisiaj odczuli Twoją łaskę i opiekę. Wspierajmy się i wspólnie przeżywajmy najlepsze chwile w życiu. Amen!

4. Módlcie się o udany dzień

Drogi Ojcze Niebieski, dziękuję, że dałeś mi nowy dzień. Dziękuję za Twoją łaskę i miłość, dzięki którym mogę powitać ten dzień. Chętnie oddam w Twoje ręce moje projekty, będę szukać Twojej woli, będę posłuszny Twoim wskazówkom i oby moje cele osiągnęły sukces z Twoją pomocą. Panie Jezu, proszę, daj mi mądrość i wnikliwość, abym jasno widział przyszłość i podejmował mądre decyzje. Proszę, pobłogosław moją rodzinę i przyjaciół, aby oni również odnieśli dzisiaj sukces i doświadczyli Twojego błogosławieństwa. Obyśmy wszyscy odnaleźli siłę i pocieszenie w Twojej miłości i łasce, gdy będziemy wspólnie przeżywać ten wspaniały dzień. Amen!

5. Módlcie się o bezpieczny dzień

Drogi Panie Jezu, Ty jesteś naszym pokojem i obroną, niech Twój pokój nigdy nas nie opuszcza. Panie Jezu, teraz, gdy dzieją się wszelkiego rodzaju nieszczęścia, Ty wiesz, że często się martwimy i boimy. Spraw, abyśmy uspokoili nasze serca i nauczyli się bez lęku polegać na Tobie, bo wiemy, że jesteś naszą ucieczką. Wspieraj nas swoimi rękoma i opiekuj się naszymi rodzinami i dziećmi. Bądź z nami w każdej chwili. Niech Twój pokój powróci do naszego domu i abyś chronił każdą rodzinę. Amen.